Náš tým - Network Digital

Ladislav Balon

CEO

Jakub Russ

SEO Specialist

Anton Sverlov

Head of creative

Marie Trubetská

Copywriter

Lucie Vaněčková

HR manager

Aramis Tochjan

MS Office Specialist

Jan Fischer

Video specialist

Michal Koupil

PPC & Social media Specialist
Ladislav Balon
CEO
Ladislav je velice schopný manažer s několikaletou praxí. Stojí za středně-velkými fungujícími projekty jako je V.I.P Trust nebo Senseprotocol a angažuje se i ve start-upu Micrento. Práci zadává přesně s důrazem na detail, srozumitelně a vše je dopodrobna naplánovano. Rovněž závazky plní v dostatečném časovém předstihu a má tak spousty spokojených klientů. Spolupracovníci si ho cení především pro jeho pozitivní a osobní přístup.
Jakub Russ
SEO Specialist
Jakub aktuálně dokončuje magisterské studium na Vysoké škole ekonomické. Mezi jeho zájmy a vášeň patří tvorba webových stránek a online marketing. Věnuje se tomu již od útlého mladí a za ta léta nasbíral spoustu zkušeností ze všech různých oblastní online marketingu. Specializuje se především na SEO technické analýzy, linkbuilding a copywriting. Má zasebou i roční zkušenost v největší online e-commerce společnosti na českém trhu Acomware. Ve svém volném čase se rád věnuje cestování, rodině a přátelům. V současné době se zajíma o AI a technologii blockchain, která má obrovský potenciál změnit hned několik odvětví.
Anton Sverlov
Head of creative
Anton má již za sebou studium na Vysoké škole ekonomické v Praze - fakultě Podnikohospodářské. Zjevně mu to nestačilo, protože vždycky v sobě měl kreativní jádro. Rozhodl se proto pro změnu oboru a v současné době studuje Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Zde se naučil tvořit grafiku a upravovat fotografie nebo videa. Vedl facilitaci v T-mobile, kde získal nové zkušenosti s metodou Design Thinking, která mu pomáhá lépe chápat a naplňovat přání zákazníků.
Michal Koupil
PPC & Social media Specialist
Michal je zkušený PPC specialista s několikaletou praxí v oboru. V oblasti marketingu se pohybuje již od střední školy a své zkušenosti získal ve firmách jako je Seznam.cz  nebo VIP Trust. Kromě PPC kampaní Vám také pomůže se správou sociálních sítí a s propagací Vaší firmy online. Ve svém volném čase se věnuje tvorbě počítačových a mobilních her pro své herní studio Moravia Games. Rád také cestuje a chodí na horské tůry.
Marie Trubetská
Copywriter
Marie je studentkou prvního ročníku magistra mediálních studií na Karlově univerzitě v Praze. Velkou vášní je pro ni cestování a psaní. Je opravdu vděčná, že může kombinovat své dvě nejoblíbenější aktivity (cestování a psaní) dohromady. Na léto pravidelně vyjíždí na její zaslíbený ostrov Bali, kde píše pod kokosovými palmami sepisuje texty a články pro své klienty.
Lucie Vaněčková
HR manager
Lucka je studentkou prvního ročníku magisterského studia na Vysoké škole ekonomické v Praze. Práce s lidmi ji velmi baví i naplňuje a z tohoto důvodu na VŠE studuje vedlejší specializaci Personální řízení. Má již několikaletou praxi s náborem zaměstnanců z velké IT společnosti. Ve volném čase ráda cestuje, sportuje a tráví čas s kamarády.
Aramis Tochjan
MS Office Specialist
Aramis je učitelem na Smíchovské střední průmyslové škole, která se řadí mezi přední školy zaměřené na informačních technologie a výpočetní techniku. Zde kromě výuky předmětů Hardware a Praktická cvičení pro obor Informační technologie a Kybernetická bezpečnost zastává i pozici vedoucího akreditovaného testovacího centra Microsoft a zároveň i proktora Microsoft certifikací. V letech 2013, 2014 a 2016 se stal reprezentantem České republiky na mezinárodní soutěži Microsoft Office World Championship. Aktuálně dokončuje magisterské studium na Vysoké škole ekonomické v Praze v oboru Management. Aramis je specialistou v oblasti MS Office a má již přes 27 certifikátů. Pravidelně vede školení pro zaměstnance ze státního a soukromého sektoru. Volný čas rád tráví v úzkem rodinném kruhu a jeho vášní jsou rychlá sportovní auta.
Jan Fischer
Video specialist
Honza je mladý kreativní muž s velkým zápalem pro filmařinu. Má za sebou několik úspěšných filmových castingů a první vlastní studentský film (zde). Nedávno společně s přáteli založil filmové studio Underdog films, se kterým chystá další pokračování svého filmu.

.

Napište nám

Jméno:

E-mail:

Předmět:

Zpráva: