Náš tým - Network Digital

Ladislav Balon

CEO

Jakub Russ

SEO Specialist

Anton Sverlov

Head of creative

Lucie Vaněčková

HR manager

Aramis Tochjan

MS Office Specialist

Jan Fischer

Video specialist

Michal Koupil

PPC & Social media Specialist
Ladislav Balon
CEO
Ladislav je velice schopný manažer s několikaletou praxí. Stojí za středně-velkými fungujícími projekty jako je V.I.P Trust nebo Senseprotocol a angažuje se i ve start-upu Micrento. Práci zadává přesně s důrazem na detail, srozumitelně a vše je dopodrobna naplánovano. Rovněž závazky plní v dostatečném časovém předstihu a má tak spousty spokojených klientů. Spolupracovníci si ho cení především pro jeho pozitivní a osobní přístup.
Jakub Russ
SEO Specialist
Jakub aktuálně dokončuje magisterské studium na Vysoké škole ekonomické. Mezi jeho zájmy a vášeň patří tvorba webových stránek a online marketing. Věnuje se tomu již od útlého mladí a za ta léta nasbíral spoustu zkušeností ze všech různých oblastní online marketingu. Specializuje se především na SEO technické analýzy, linkbuilding a copywriting. Má zasebou i roční zkušenost v největší online e-commerce společnosti na českém trhu Acomware. Ve svém volném čase se rád věnuje cestování, rodině a přátelům. V současné době se zajíma o AI a technologii blockchain, která má obrovský potenciál změnit hned několik odvětví.
Anton Sverlov
Head of creative
Anton má již za sebou studium na Vysoké škole ekonomické v Praze - fakultě Podnikohospodářské. Zjevně mu to nestačilo, protože vždycky v sobě měl kreativní jádro. Rozhodl se proto pro změnu oboru a v současné době studuje Multimédia v ekonomické praxi na VŠE. Zde se naučil tvořit grafiku a upravovat fotografie nebo videa. Vedl facilitaci v T-mobile, kde získal nové zkušenosti s metodou Design Thinking, která mu pomáhá lépe chápat a naplňovat přání zákazníků.
Michal Koupil
PPC & Social media Specialist
Michal je zkušený PPC specialista s několikaletou praxí v oboru. V oblasti marketingu se pohybuje již od střední školy a své zkušenosti získal ve firmách jako je Seznam.cz  nebo VIP Trust. Kromě PPC kampaní Vám také pomůže se správou sociálních sítí a s propagací Vaší firmy online. Ve svém volném čase se věnuje tvorbě počítačových a mobilních her pro své herní studio Moravia Games. Rád také cestuje a chodí na horské tůry.
Lucie Vaněčková
HR manager
Lucka je studentkou prvního ročníku magisterského studia na Vysoké škole ekonomické v Praze. Práce s lidmi ji velmi baví i naplňuje a z tohoto důvodu na VŠE studuje vedlejší specializaci Personální řízení. Má již několikaletou praxi s náborem zaměstnanců z velké IT společnosti. Ve volném čase ráda cestuje, sportuje a tráví čas s kamarády.
Aramis Tochjan
MS Office Specialist
Aramis je učitelem na Smíchovské střední průmyslové škole, která se řadí mezi přední školy zaměřené na informačních technologie a výpočetní techniku. Zde kromě výuky předmětů Hardware a Praktická cvičení pro obor Informační technologie a Kybernetická bezpečnost zastává i pozici vedoucího akreditovaného testovacího centra Microsoft a zároveň i proktora Microsoft certifikací. V letech 2013, 2014 a 2016 se stal reprezentantem České republiky na mezinárodní soutěži Microsoft Office World Championship. Aktuálně dokončuje magisterské studium na Vysoké škole ekonomické v Praze v oboru Management. Aramis je specialistou v oblasti MS Office a má již přes 27 certifikátů. Pravidelně vede školení pro zaměstnance ze státního a soukromého sektoru. Volný čas rád tráví v úzkem rodinném kruhu a jeho vášní jsou rychlá sportovní auta.
Jan Fischer
Video specialist
Honza je mladý kreativní muž s velkým zápalem pro filmařinu. Má za sebou několik úspěšných filmových castingů a první vlastní studentský film (zde). Nedávno společně s přáteli založil filmové studio Underdog films, se kterým chystá další pokračování svého filmu.

.

Napište nám

Jméno:

E-mail:

Předmět:

Zpráva: